.

.

Машки Скекерс опуштено се вклопуваат очекувани 2. Вилсон лизгање

Машки Скекерс опуштено се вклопуваат очекувани 2. Вилсон лизгање

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Одлично се враќа разноврсен стил со засилена удобност во Skechers опуштено вклопување очекувано 2,0 Wildon Slip-on. Нежните кожа горе во лизгање на случајниот фустан удобност за удобност со акценти за шиење и преклопување. Воздушна ладилна меморија за пена, флексибилна мида. Зашиени подигнати двојни цветни акцентирани велосипедски стилови на пети предна страна и цвест на потпетици и зашиени акценти странични синтетички преклопувања со акценти за шиење и детали за перфорација предниот панел со детали за зашивање и суптилни перфорациони акцентирање на потпетица со влечење на горниот јамка, вкоренети странични странични странични еластични панели за еластични еластични панели за Лесно лизгање на вклопување со поставена јака мека ткаенина за чевли за чевли Опуштено вклопување дизајн за пространа удобна вклопување во воздухот за ладење на меморија со целосна должина, амортизирана удобност, goga мат лак перница на влошка за дополнителна поддршка за шок од средна средна медал со текстурална страна детали за додадена флексибилна удобност флексибилна гума од флексибилна гума за удобност, флексибилна гума за удобност, флексибилна гума за удобност влечење на влечење. Мазна кожа горната. Мека ткаени платно ткаенина јака. Лизгајте на случајниот дизајн на фустанот за удобност. Акценти за шиење. Зашиен подигнат двојна цвест акцентирана во стилот на велосипед предниот дел на пети. Акценти на странични и потпетици и шиење. Странични синтетички преклопувања со акценти за шиење и детали за перфорација. Преден панел со детали за шиење и акцентирање на суптилна перфорација. Преклоп на потпетици со влечење на горната јамка. Врежано лого на страна. Двојна странична еластична панели за лесно лизгање на вклопување во јака. Поставување на чевли со мека ткаенина. Опуштен дизајн на Fit® за пространа удобна вклопување. Воздушна ладна меморија од пена со целосна должина удобна влошка. ГОГА МАТ АРХОВНА ПЕТНИЦА НА ИНСОЛ за дополнителна поддршка. Шок апсорбира мида. Средница со текстурирани странични детали за дополнителна флексибилна удобност. Флексибилна надлежна гума на влечење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата