.

.

на стандардни пластични закачалки за облека - Трајна тубуларна закачалка тенок дизајн идеја за дневна употреба заштеда на простор за заштеда на тешки палто за пант

на стандардни пластични закачалки за облека - Трајна тубуларна закачалка тенок дизајн идеја за дневна употреба заштеда на простор

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

50 компјутери. на стандардни пластични закачалки за облека - Трајни тубуларни закачалки Тенок дизајн идеја за дневна употреба заштеда на простор за заштеда на тешки палто за панталони поставени (бели) трајни функционални закачалки : опремени со трајна тубуларна закачалка и изречени раменици, нашиот стандарден сет за закачалки е идеален. Можете да ја обесувате облеката, влажна или суво, без да се грижите за нив да се лизгаат, обезбедувајќи искуство без стрес. Елегантна стандардна пластична завршница : Стандардниот траен сет на тубуларни закачалки, ви овозможува да обезбедите секаков вид облека, одржувајќи ја обезбедена. Стандардната пластика се користи за да се задржи облеката во форма, така што загриженоста за вдлабнатини во облеката не е проблем. Со интегриран дизајн на куки за каиш : Нашата стандардна пластична закачалка поставена со 2 интегрирани куки за ленти од обете страни одржувајте облека со ленти, и додатоци во место и обезбедени за закачалка. Тоа е совршена комбинација ако сакате добро организиран плакар. Сет за закачалка со тешки крпи : Направено од нов PP материјал, со забележано рамо, а во кој се наоѓа нашиот сет на тешки закачалки, кој е доволно здрав за да виси на 10 bs облека, како што се костуми и панталони, можете да го користите без страв од материјалот кршење. Закани за плакари за заштеда на простор : Поради тенок и елегантен дизајн на нашата стандардна пластична закачалка поставена со димензија од дебелина од 0,24 инчи, заштедува простор, а истовремено го максимизира просторот во плакарот, овозможувајќи повеќе облека да се обеси внатре.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата