.

.

Без граници на ткаени вратоврски на јуниори предниот дел од панталоната за половината

Без граници на ткаени вратоврски на јуниори предниот дел од панталоната за половината

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Излезете во стил со ткаените ткаени панталони од половината од топење на топење од страна на овие јуниори, панталони од без граници. Доволно удобно за секојдневно носење, но елегантно и шик за облечени прилики, тие се разноврсен додаток на вашата гардероба. Направени од супер-мека и лесна ткаена ткаенина, овие дното ќе ве одржуваат пријатно од ден на ноќ. Одликувајќи се со исечена должина на ногата, ќе останете кул кога температурите почнуваат да растат. Соодветниот појас за само-вратоврска и покриената еластична лента за половината нудат прилагодено вклопување, додека предните џебови го чуваат вашиот телефон и други предмети безбедни. Пар со мета и сандали за да го завршите изгледот, или со блуза и кардиган за вечер надвор од градот. Без граници на ткаени вратоврска на јуниори предниот дел од панталоната за половината на половината : 95% полиестер, 5% спандекс. Внатре во ногата : 24 ". Преден пораст : 12". Пораст на грбот : 15 ". Панталони на јуниори. Ткаени плетени измислици. Исечена должина на капри. Затворање на патенти со кука и бар со покриена еластична задна половината. над шема на ленти или цврсти материи. Достапно во разновидни стилови. Машинска миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата