.

.

&Д: Волшебник Токен Сет-Карактер РПГ Сет, Гејл Сила Девет, Занданите И Змејови

&Д: Волшебник Токен Сет-Карактер РПГ Сет, Гејл Сила Девет, Занданите И Змејови

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

СЕТ ЗА ТОКЕНИ НА ВОЛШЕБНИКОТ - овој сет на токени е дизајниран да ви овозможи лесно и брзо следење на ефектите од статусот на вашиот лик. Ако вашиот карактер е исплашен, парализиран или несвесен, вашите сојузници ќе можат на прв поглед да видат дека ви е потребна помош. Бидејќи сите наши токени во целосна боја се направени од издржлив перспекс, тие се влажни-може да се избришат, така што можете да напишете дополнителни информации директно на нив. Борбената плочка ви овозможува да одржувате вкупно статистики кои постојано се менуваат, како што се здравјето и ресурсите на карактерот, сето тоа без да го извалкате вашиот лист со знаци за бришење. Претставен во уникатен класен калај, со простор за додавање на името на вашиот лик. Овој сет на токени е дизајниран да ви овозможи лесно и брзо следење на ефектите од статусот на вашиот лик. Претставен во уникатен класен калај, со простор за додавање на името на вашиот лик. Следете ја Вашата магија слотови На табла Карактер!. Простори за запишување на вашите иницијативи и брзина. Проверете Гејл Сила Девет други токен сетови за подобрување на вашата игра искуство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата