.

.

Подвижни Пријатели Бебе Момче Без Ракави Џерси Памук Вреќа За Спиење, Вреќа, Ќебе, Момче Џунгла Џерси, 0-Месеци

Подвижни Пријатели Бебе Момче Без Ракави Џерси Памук Вреќа За Спиење, Вреќа, Ќебе, Момче Џунгла Џерси, 0-Месеци

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подвижни Пријатели џерси памучна вреќа за спиење и ќебе за носење е совршено безбедно ќебе за спиење за вашето малечко да има топла, пријатна, удобна и безбедна ноќ на спиење. Нашата памучна ткаенина од дрес е изработена од мек, прекрасен памук. Нашето ќебе за носење е направено со лесен памучен материјал, обезбедувајќи совршена рамнотежа за одржување на бебето топло додека сеуште го чува бебето безбедно од прегревање. Нашето затворање со патент овозможува лесно вклучување и исклучување на облекувањето, што е особено погодно за ноќни промени на пелени. Нашата вреќа за спиење ќе ги замени лабавите ќебиња во креветчето и ќе го одржува вашето малечко пријатно, топло и сигурно во текот на ноќта. Подвижни Пријатели Бебе Момче Џерси Без Ракави Памучна Вреќа За Спиење, Вреќа, Ќебе, Дрес Од Џунгла За Момчиња е совршен додаток во расадникот на вашето малечко. Нашите вреќи за спиење, ќебиња за носење и вреќи за спиење секогаш се наменети да се носат преку детска облека за спиење. Безбеден сон носен памучен дрес вреќа за спиење. Затворање на патент за лесно вклучување и исклучување и удобни промени на пелени. Направено со мека, пријатна, топла ткаенина. Оптимално за секојдневна употреба. Нашите вреќи за спиење, ќебиња за носење и вреќи за спиење секогаш се наменети да се носат преку детска облека за спиење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата