.

.

Јум ЈЛЦ гуштер, 4

Јум ЈЛЦ гуштер, 4

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нозете На Гуштерот И тенка опашка од лента произведуваат неодолива акција за пливање. Подеднакво важна кај Овој Гуштер е супер меката текстура која обезбедува цврсти куки и реална репродукција на бои. Јум Гуштер : Тенка лента. Неодолива акција за пливање. Живописни бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата