.

.

Лус Риболов Брзина Стап Серија Риболов Прачка

Лус Риболов Брзина Стап Серија Риболов Прачка

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Прачките од серијата Стапчиња Со Прилагодена Брзина на лу се конструирани со соодветно, повеќеслојно, повеќенасочно, ХМ60 графит и го карактеризираат ексклузивното Јадро на Моќност на Лу. Оваа конструкција На Јадрото на Моќноста ги прави стапчињата со Прилагодена Брзина неверојатно силни, истовремено овозможувајќи намалување на телесната тежина и зголемена чувствителност. Стапчињата За Прилагодена Брзина На Лу се Полесни, Побрзи и Посилни на комплетот за куки.Слатководни Карактеристики : - лесна, комерцијална, повеќеслојна, повеќенасочна, хм60 графитна празна конструкција-рамки за водење од нерѓосувачки челик со влошки од титаниум оксид-ексклузивно лесно графитно скелетно седиште Од ролна Од графит На Лу - вграден чувар на куки За активирање на модели за лиење - моделите што се Вртат имаат патентиран чувар на куки"Без Фаул" - прилагодено обликуван густина ева Се Држи Со засилувања На Дуракоркспецификации : - стил : МАГНУМСКА СТАПИЦА - моќност : средно тешко Дејство : Брза конусна должина : 7'6 " - рејтинг на линија : 12-30 - рејтинг на мамка : 1/4 - 3/4 - водичи + Совет : 9+1 серија стапчиња за брзина на риболов.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата