.

.

Примарно Злато Каратно Бело Злато Создаде Розови Обетки Од Сафир И Дијаманти

Примарно Злато Каратно Бело Злато Создаде Розови Обетки Од Сафир И Дијаманти

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Во облик на срце создадени розова сафир скапоцени камења романси со природни дијаманти во овие 14 каратно бело злато октомври раѓање камен обетки. Овие столпчиња за прицврстување и туркање назад сигурно ќе и ги осветлат очите со радост. Скапоцените камења тежат 0,627 cttw.Метална Тежина : 1,07 Грама Накит Тип : Фино Обликување Тип : Студгендер : женско затворање : Триење Пост и Туркање Назад Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Белодимензии : 7,4 мм х 7,2 Ммгемстоун Детали : Тип : Лабораторија Создадена Сафирбирстоун Месец : Октомвриколор : Розова Форма : Срцева Големина : 4ммвежина : 0.627 cttwquanty : 2 Накит Поставување : Prongdiamond Детали : јасност : i2color : i-Jshape : Тркалезна Големина : 1.2 Mmweight : 0.014 Cttwquanty : 2 накит поставување : prongy Вашиот предмет пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Индија 14 Каратно Бело Злато, Родиум, Столб За Триење и Туркање Назад, Скапоцен Камен, Дијамант.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата