.

.

Ален Фиберглас 26 & quot; Младински Стрели, 6-пакет

Ален Фиберглас 26 & quot; Младински Стрели, 6-пакет

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ален Младински Стрели обезбедете забавен начин да помогнете во подобрувањето на вашите вештини за стрелаштво. Тие се фиберглас вратило со фабрички инсталирани совети за точки на полето на хром и флуоресцентни нокти, што ги прави многу видливи за лесно пронаоѓање. Овие стрели од фиберглас, две 3-пакувања, се целосно испреплетени со лопатки во стилот на ловец од 2 инчи. Тие се дизајнирани за лакови со нерешена тежина помала од 35 килограми, што ги прави соодветен избор за младински камп или други поврзани настани. Овие стрели од 26" доаѓаат подготвени за снимање. Доаѓа со две 3-пакувања На Стрелките На Младите Ален. Ален Младински Стрели обезбедете забавен начин да помогнете во подобрувањето на вашите вештини за стрелаштво. Тие се фиберглас вратило со фабрички инсталирани совети за точки на полето на хром и флуоресцентни нокти, што ги прави многу видливи за лесно пронаоѓање. Овие стрели од фиберглас, се целосно испреплетени со лопатки во стилот на ловец од 2 инчи. Тие се дизајнирани за лакови со нерешена тежина помала од 35 килограми, што ги прави соодветен избор за младински камп или други поврзани настани. Овие стрели од 26" доаѓаат подготвени за снимање. Калифорнија Предлог 65 Предупредување : овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија за да предизвикаат рак и/или вродени дефекти или друга репродуктивна штета.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата