.

.

Ханза Играчки-Вули Мамут, Мама

Ханза Играчки-Вули Мамут, Мама

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ханза Играчки-Вули Мамут, Мама - кога ќе се одржи овие прекрасно ??како живот?? животни, ќе го видите и почувствувате акцентот На ханза на квалитетот, што е резултат на внимателно внимание на дизајнот, прилагодениот избор на ткаенина, сечење, шиење, полнење, поставување очи, создавање карактеристики, врамување, четкање и завршна обработка на воздухот. Бидејќи секое животно е рачно сошиено, ќе има мали варијации во изгледот. Приближните димензии се 8,60 х 4,70 х 13,30 инчи. Возраст-3 и повеќе. ? Вистински животен реализам ? Животни КОИ УЧАТ Означување ? Поединечно рачно изработени ? Прилагодено дизајнирани, квалитетни ткаенини и додатоци за наследство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата