.

.

Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб БРКУН 5Х5. М-БЛК-ДДТ-МИЛ, 2090КУН305127М71

Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб БРКУН 5Х5. М-БЛК-ДДТ-МИЛ, 2090КУН305127М71

DEN 1088.00

Количината на стоката
Това е достапна

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, вистински тркала со монистра, фалсификувани моноблок тркала и 1-парче фрлени тркала за камион, ТЕРЕНЕЦ, кросовер, комбе и ХИВ.Знаеме дека интензивно се грижите за вашето возило. Знаеме затоа што се чувствуваме исто. Ова е причината зошто ние сме во бесконечна потрага да произведеме тркала кои се полесни, посилни, со злобен добар изглед, па дури и повеќе карактеристични завршетоци. Мислиме дека го поставивме стандардот за тркала за камиони и ТЕРЕНЦИ. Мислиме дека ќе се согласите.Црните Тркала од Носорог се родени Од јужноафриканското наследство и е именувана по тврдиот И моќен Црн Носорог, Икона на Африканската грмушка. Од нашето основање, Црните Тркала За Носорог се страстни да го заштитат нашиот истоименик и да ги поддржат напорите за зачувување што ќе помогнат да се заштити носорогот од истребување. Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб БРКУН 20Х9 5Х5, 0 М-БЛК-ДДТ-МИЛ 30ММ, 2090КУН305127М71. 2090КУН305127М71. 5х5, 0 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата