.

.

Каскада Сртот Одземени Гуска Биоти, Црна

Каскада Сртот Одземени Гуска Биоти, Црна

DEN 880.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е водечкиот раб на примарниот пердув за летање, кој се користи за чувствители, опашки на камења и популарната "Принцот нимфа. "Каскаден Грб Одземени Биоти Од Гуска, Црни : Одземени Биоти Од Гуска : Ова е водечкиот раб на примарниот пердув за летање, кој се користи за чувствители, опашки на камења и популарната "Нимфа На Принцот". 5 Ленти по пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата