.

.

Објавете Мед Гроздови Овес со Јагоди Житарки За Појадок, Мед Овес и Житарки Од Јагоди, 16. Оз Кутија

Објавете Мед Гроздови Овес со Јагоди Житарки За Појадок, Мед Овес и Житарки Од Јагоди, 16. Оз Кутија

DEN 78.88

Количината на стоката
Това е достапна

Помогнете да го започнете утрото со совршена количина на енергија користејќи Мед Гроздови Овес со Јагоди Житарки за Појадок. Медните Гроздови Од Овес житарки Од Јагоди се полни со крцкави пченкарни снегулки, крцкави кластери од овесна гранола и вистински исечени јагоди за да ви помогнат да се чувствувате енергично. Направете утро ме-време малку екстра специјални и уживајте во вкусни мед овес житни снегулки и вистински јагоди Со Пост Мед Гроздови На Овес Јагода Житни култури. Оваа крцкава житарка од мед овес содржи 12 грама цели зрна по порција (1) и има 6 есенцијални витамини и минерали за совршено засилување на клучните хранливи материи во утринските житарки за појадок. Додадете малку свежо овошје во утринскиот сад или посипете неколку лажици од овој овес и житарки од мед со јагоди на врвот на чашата со јогурт или смути за појадок за уште позабавен и вкусен вкус. Плус, можете да користите парчиња житни култури готови за јадење, сув мед овес за да направите вкусни закуски од житарки за појадок како лесни барови за лекување без печење или мафини за појадок од житарки. Направете ја вашата чинија и ден цел куп подобро со Гроздови Овес од Мед стабилни на полица со Јагоди Житарки за Појадок. (1) Нутриционистите препорачуваат јадење 3 или повеќе порции храна од цели зрна дневно (околу 16 гр цели зрна по порција или најмалку 48 гр дневно). Една кутија од 16,5 мл готови Гроздови Мед Овес Со Јагоди Житарки За Појадок, Мед Овес и Житарки Од Јагоди. Помогнете да почнете да се чувствувате енергично и уживајте во оваа житарка од мед исполнета со крцкави пченкарни снегулки, кластери од гранола и вистински парчиња јагоди. Оваа житарка од мед содржи 12 грама цели зрна по порција (1) и 6 есенцијални витамини и минерали кои ќе ви помогнат да го започнете денот со енергија. Пост Мед Гроздови Овес житарките се полни со крцкава добрина и даваат допир на сладост на вашите утрински житарки за појадок. Додадете парчиња Пост Мед Гроздови Овес суви житарки во пијалак за појадок или чаша јогурт за уште повозбудлив вкус и крцкање. Користете Гроздови Од Мед Од Овес житарки Од Јагоди за да направите бескрајни креативни закуски како што се барови за лекување без печење или мафини за појадок од житарки. Направете ја вашата чинија и ден цел куп подобро со Мед Гроздови Овес Со Јагоди Житарки за Појадок. Полица-стабилна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата