.

.

Стернс Новороденче Унизе Глави-Нагоре Серија Тип II Најлон Флотација Елек Живот јакна lbs. Зелено

Стернс Новороденче Унизе Глави-Нагоре Серија Тип II Најлон Флотација Елек Живот јакна lbs. Зелено

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Најмалите во семејството можат безбедно да уживаат во водата во Елек За Новороденчиња Стернс. Специјално е опремен за деца под 30 килограми., со дополнителен контуриран плови над вратот, како перница, за поттикнување на флотација на лицето нагоре. Рачката за спасување им овозможува на возрасните лесно да го преместат детето од водата или чамецот. Светлиот, рефлектирачки материјал прави брза работа при забележување на детето, а две прилагодливи ремени за градите и ременот за меѓуножје покриен Со хидропрен материјал обезбедуваат цврсто вклопување на базенот, плажата или езерото. Издржлив полиестер, најлонска конструкција и пена за флотација, заедно со мрежести ремени широки еден инч, ќе ви овозможат да го користите елекот Одобрен Од Американската Крајбрежна Стража сезона ПО сезона. Најмалите во семејството можат безбедно да уживаат во водата во Елек За Новороденчиња Стернс. Специјално е опремен за деца под 30 килограми., со дополнителен контуриран плови над вратот, како перница, за поттикнување на флотација на лицето нагоре. Рачката за спасување им овозможува на возрасните лесно да го преместат детето од водата или чамецот. Светлиот, рефлектирачки материјал прави брза работа при забележување на детето, а две прилагодливи ремени за градите и ременот за меѓуножје покриен Со хидропрен материјал обезбедуваат цврсто вклопување на базенот, плажата или езерото. Издржлив полиестер, најлонска конструкција и пена за флотација, заедно со мрежести ремени широки еден инч, ќе ви овозможат да го користите елекот Одобрен Од Американската Крајбрежна Стража сезона ПО сезона.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата