.

.

Ли Машки И Големи Машки Екстремни Движења Директно Вклопуваат Заострени Фармерки За Нозе

Ли Машки И Големи Машки Екстремни Движења Директно Вклопуваат Заострени Фармерки За Нозе

DEN 392.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите врвни изведувачки премиум тексас фармерки со флексибилни влакна даваат моќ на екстремен опсег на движење. Додадовме удобен појас, тони џебови и издржлива конструкција за да се увериме дека ова ќе биде неговиот омилен пар. Некогаш. Директно вклопување. Поштенски Летаат со затворање копче. Заострена нога. Удобност појас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата