.

.

ЗАНАЕТ СЕРВИС ДЕЛОВИ СФ 13 16х Фаук Аератор

ЗАНАЕТ СЕРВИС ДЕЛОВИ СФ 13 16х Фаук Аератор

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

13/16" х 27 Машка Нишка, Хромиран Месинг, Машки Аератор На Славина за Навој, 1,5 ГПМ Низок Проток, Сертифициран За Водоснабдување. 13/16 " х 27 Машка Нишка, Хромиран Месинг, Машки Аератор На Славина за Навој, 1,5 ГПМ Низок Проток, Сертифициран За Водоснабдување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата