.

.

Клубмен Пино Главата Бричење сапун оз

Клубмен Пино Главата Бричење сапун оз

DEN 1759.68

Количината на стоката
Това е достапна

Направете бричење полесно и попријатно со Сапун За Бричење Од Клубмен. Услови и ја навлажнува вашата кожа за мазно и блиско бричење што резултира со помалку сува кожа, осип и прекари. Клубот е посветен на извонредност во машкото дотерување и работи на обезбедување професионални производи по пристапни цени. Клубмен Пино Бричење сапун 2 мл : Богати и навлажнувачки. Веднаш видете и почувствувајте ја разликата. Ја остава кожата да се чувствува освежена и мазна без изгореници или иритација на брич. Рвич, кремастата пена ја поставува брадата за совршено бричење. Кожата се чувствува мазна и освежена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата