.

.

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Лајет Сет, Дејзи, 9-Месеци

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Лајет Сет, Дејзи, 9-Месеци

DEN 172.80

Количината на стоката
Това е достапна

Хадсон бебе лајет сет е совршен стартер сет за вашето малечко. Нашиот комплет за мешање и совпаѓање го прави облекувањето на вашето бебе забавно и лесно со повеќе симпатични облеки во еден сет. Хадсон Бебе Доенче Девојка Памучна Лајет Сет, Дејзи е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Координирање микс и натпревар бебе облека во собата. Облека направена со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата