.

.

Подобри Трендови Земја Полипропилен 20 30 Плетенка Килим, Внатрешна употреба, За Возрасни-Кафеава Лента

Подобри Трендови Земја Полипропилен 20 30 Плетенка Килим, Внатрешна употреба, За Возрасни-Кафеава Лента

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете елемент на стил во затворен простор со неверојатна Земја Колекција На Плетени Килими со Подобри Трендови. Одликувајќи се со класичен дизајн со современи вибрации. Овој полипропиленски килим е плетенка со користење на современи машини. Направен е со пригушен тон на боја што му обезбедува софистицирана привлечност. Целокупната плетенка шема и употреба на одличен квалитет полипропиленски материјал. Додава сила и издржливост за внатрешни простори со голем сообраќај. Земјата Колекција на плетенки килими е реверзибилна. Изработен е Од 100% Полипропилен за издржливост и може да се користи подолг временски период. Колекцијата плетенка со селски Ленти е достапна во 7 соодветни бои и 16 големини. 100% полипропилен плетенка затворен простор килим. Тепих За Собирање Плетенка Со Квалитет На Наследство Е достапен во модели на ленти. Колекцијата на земјата е плетенка користејќи модерни техники и машини додека е направена да трае и да издржи најпрометните области. Неговиот отпорен на дамки, двостран реверзибилен и е достапен во низа бои, големини и форми за да одговара на сите области. Место Чиста за подолг животен век. Големина : 20" х 30 " Овални. Кафеава Лента Боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата