.

.

АЛУМИНИУМСКИ Раб XD ОМЕГА 20X10in Сатен Црна Со Бронзена Нијанса Финиш, XD85621067618N

АЛУМИНИУМСКИ Раб XD ОМЕГА 20X10in Сатен Црна Со Бронзена Нијанса Финиш, XD85621067618N

DEN 1287.84

Количината на стоката
Това е достапна

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потрага за соочување со можноста ја поставија границата на 11. Дизајнирани за оние кои не прифаќаат средина, XD Тркалата ги поместуваат границите на стилот, опремата и финишот за секој камион, Џип, ТЕРЕНЕЦ или UTV. XD Алуминиумски Раб XD856 ОМЕГА 20 X10in Сатен Црна Со Бронзена Нијанса Финиш, XD85621067618 N Број На Модел-XD856 Омега Производител Број На Дел-XD85621067618 N Шема на Завртки-6 X135/6 X139. 7 Офсет18 mm Заден Простор-4.79.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата