.

.

Траксстех Мт-Алуминиум Монтажа Песна-48

Траксстех Мт-Алуминиум Монтажа Песна-48

DEN 1883.68

Количината на стоката
Това е достапна

Основата на овој систем е анодизирана алуминиумска патека за монтирање со жлебен внатрешен дизајн. Со монтажните патеки инсталирани на вашиот брод, ова ви дава можност да го промените вашиот стил или метод на риболов со лизгање во нашите различни типови на држачи За прачки Траксстех, држачи за надолу или една од многуте додатоци што ги продаваме на патеката за монтирање и безбедно затегнување на палците во форма на ѕвезда на место. Кога не риболовте, извлечете ја опремата од патеката за монтирање и лизнете се во нашата влошка за патека (се продава одделно - дел # РПИБ). Текстурираната завршница со потпис додава издржливост на алуминиумските компоненти, ја стврднува вашата површина на абење, без одраз на брит и лесно се чисти. Анодизирана алуминиумска конструкција. Сол спреј тестирани и докажани. Вклучува хардвер за монтирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата