.

.

Кандо Армаспорт Суп-Р Мат Меркур Вежба Мат, Сина

Кандо Армаспорт Суп-Р Мат Меркур Вежба Мат, Сина

DEN 566.24

Количината на стоката
Това е достапна

Сите душеци се ослободени од фталатни пластификатори, латекс и триклосан. Дезинфицираниот третман се спротивставува на потта и плунката. Може лесно да се закачи со помош на интегрални флексибилни громови. Изберете стил, големина и боја на подлогата што одговара на вашите потреби. Подлогата За Вклопување-15 е со димензии 24 х 48 х 0,6 инчи. Сино.- SKU : ФАБЕ997 Кандо Армаспорт душеците за вежбање Sup-R се висококвалитетни душеци за вежбање со затворена клеточна пена кои се доволно цврсти за клиниката, училиштето и фитнес центарот. Душеците може да се закачат за складирање со гумени шипки (освен душеците со широк Јупитер и Сатурн од 40 инчи). Душеците се ребрести од двете страни за влечење против лизгање кога се користат и вентилација кога се чуваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата