.

.

Виктрола Bluetooth Куфер Рекордер Со 3-брзина Грамофон

Виктрола Bluetooth Куфер Рекордер Со 3-брзина Грамофон

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Преносливиот грамофон За куфер Виктрола е апсолутна класика и натоварен со карактеристики. Вклучува вградена технологија Bluetooth за безжично проследување музика од кој било уред со овозможен Bluetooth, 3-брзински грамофон и 3,5 mm aux-in приклучок за репродукција на музика од кој било уред без Bluetooth. Преносливиот дизајн и рачката за носење овозможуваат мелодии каде и да одите. Плеер за снимање ги репродуцира сите ваши омилени албуми. 3-брзински појас управувано грамофон игра винил евиденција. Пренослив дизајн на куфер со лесна рачка за носење. 3,5 мм Аукс-во за играње музика. RCA aux-in и приклучок за слушалки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата