.

.

Шурфло 244- - 3 4 Директно Брзо Закачување Фитинг Со Вртење На Крилјата

Шурфло 244- - 3 4 Директно Брзо Закачување Фитинг Со Вртење На Крилјата

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Црна Врата Напаѓач Од Липерт Компоненти. Завршете го склопот на вратата НА ЕКРАНОТ СО Надворешен Напаѓач На Рамката на Вратата на Екранот од Компонентите На Липерт. Шурфло 244-2946-3/4 "Директно Брзо Прицврстување Фитинг со Вртење На Крилјата (3/4" ОК Машки до 1/2 " Нпт Женски).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата