.

.

Акме Мебел Разо во. Ткаенина Контра Висина Столче

Акме Мебел Разо во. Ткаенина Контра Висина Столче

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Едноставна, паметна и стилска, столицата за висина На шалтер Разо е совршено решение за мали простори. Квадратната столица се наоѓа на врвот на дрвената подлога за санки во издржана завршница со еспресо. Суптилна декоративна облога долж престилката на седиштето додава точна количина детали на ова парче. Тој нуди многу поместена поддршка за седиштата и потпирачите за нозе за да ја максимизирате вашата удобност. Користете ја оваа прекрасна столица за да создадете привлечна и практична трпезарија. Димензии : 16w x 16d x 25h во. Материјали : хикори, иверица, ткаенина, пена. Боја/завршница : издржано еспресо. Дрвена престилка. Дрвена основа за санки. Дрвена квадратна столица. Поместена перница за седиште. Потпирач за нозе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата