.

.

Ханес Девојки X-Temp® V-Изрез Маичка

Ханес Девојки X-Temp® V-Изрез Маичка

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Свртете ја претставата со маици што ги одржуваат девојките во движење ладни и суви.Технологијата X-Temp е дизајнирана да се прилагоди на температурата и активноста на вашето тело.Мешавина богата со памук, за мекост во маичката за изведба.Ребро-плетениот врат има Детали За Бод Со в-изрез.Раглан капа ракави нека се движи слободно.Целата удобност на маиците Ханес, со нашата позната јака без ознаки. Технологијата X-Temp е дизајнирана да се прилагоди на температурата и активноста на вашето тело. Мешавина богата со памук, за мекост во маичката за изведба. Ребро-плетениот врат има Детали За Бод Со в-изрез. Раглан капа ракави нека се движи слободно. Содржина На Ткаенина : 60% Памук, 28% Полиестер, 18% Вискоза. С. Неонски Сина Хедер. Големи Девојки. Ханес. Екипажот. Краток Ракав.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата