.

.

Блуи Кралско Семејство Слика 2-Пакет: 2.5-3 Квинс Блуи И Бинго Фигури Со Додатоци

Блуи Кралско Семејство Слика 2-Пакет: 2.5-3 Квинс Блуи И Бинго Фигури Со Додатоци

DEN 430.08

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете Ги Блуи и нејзиното семејство во вашиот дом со овие преслатки пакети со фигури. Овие пакети доаѓаат со забавни додатоци за облекување на ликовите и се тематски околу различни епизоди На Блуи.Имаат право кралското време Со Квинс Блуи & Бинго Тема Слика Пакет! Блуи и Бинго се Кралици за тој ден. Но, кој прв ќе биде Кралица? Ставете ја кралската круна и кралската наметка виножито на Блуи И Бинго со овој Пакет Со Фигури на Темата На Кралското Семејство.Децата ќе сакаат да ги пресоздаваат авантурите на Блуи од ТВ-шоуто Блуи или да создаваат нови со овие играчки исполнети со забава. Откријте го светот На Блуи со плејсетите и додатоците и направете свои Авантури Во Блуи. Облечи Блуи и Бинго во нивната круна и виножито кејп. Круната и наметката одговараат И На Блуи и на бинго. Побарајте ги и семејството и пријателите На Блуи. Рекреирајте некои од најнезаборавните моменти од ТВ-шоуто Блуи во вашиот дом со тематски пакети Со Сини Фигури. Блуи и бинго бројките се можни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата