.

.

Рет Природна Боја Метални Ленти Кујна Завеси И Валанси Во Собата

Рет Природна Боја Метални Ленти Кујна Завеси И Валанси Во Собата

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете свеж, модерен и елегантен изглед во секоја просторија со оваа мала кујна завеса и валанс сет Чкртање Срце Памук Чкртање Срце со свеж зачудувачки дизајн. Тие ќе ви ја обезбедат потребната приватност и ќе овозможат вистинска количина на светлина во секоја просторија. Секоја завеса изработена од жакард ткаенина. Совршен за кујна, соба за перење или бања за гости. Вклучени : (1) Валанс & (2) Нивоа. 100% памук. Донесете елеганција во вашиот дом со овие модерни кујнски завеси и валанс сет кои ќе додадат допир на елеганција во исто време да бидат практични. Обезбедува приватност и филтрира светлина. Машинско перење во ладна вода, користете само белило без хлор кога е потребно, исушете го сувото ниско и топло железо по потреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата