.

.

Фолија Дипломирање Капи Балон Тежина

Фолија Дипломирање Капи Балон Тежина

DEN 95.84

Количината на стоката
Това е достапна

Закответе ги вашите балони со стил со Нашите Капачиња За Дипломирање На Фолија Тежина На Балонот. Ова дипломирање балон сидро не е само функционална, тоа?е модерен и достапен! Оваа иридентна тежина на балонот од фолија има отпечаток од капа од малтер и реси на врвот. Користете го за да соберете до 17 латекс балони исполнети со хелиум (12") или 43 балони од фолија исполнети со хелиум (18"). Осигурајте се да купувате остатокот од нашите буџетски материјали за дипломирање за да ја направите вашата забава успешна! 1 Фолија Дипломирањето Капи Балон Тежина . Тежината На Балонот од Фолија е 4,5 "х 2". Држи до 17 латекс балони (12") или 43 фолија балони (18") . Одлично за забава за матура во средно училиште или забава за дипломирање на колеџ . Комбинирајте со повеќе материјали за дипломирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата