.

.

Санбонепд Божиќ Дома Ѕид Виси Сапун Сад Држач Сунѓер Сапун Складирање Бо Решетката Со Двојно Мозоци

Санбонепд Божиќ Дома Ѕид Виси Сапун Сад Држач Сунѓер Сапун Складирање Бо Решетката Со Двојно Мозоци

DEN 143.68

Количината на стоката
Това е достапна

Држач за Сапун За Садови За Сунѓер За Сапун За Сапун Со Двојно Одводнувањеопис : двокатен дизајн за да се обезбеди брза дренажа и да се обезбеди сув и чист сапун по употреба на сапун.Лесен за инсталирање и цврсто лепење со висококвалитетна лента.Отстранлив сад за капе за отстранување на вода.Изработени од висококвалитетна пп пластика, мазна површина за удобна употреба и долг работен век.Прицврстете ги врските за силна носивост.Спецификација : Материјал : пп пластика големина : 13х9, 5х3, 3см/5, 12х3, 74х1, 38како да се користи : 1. Исчистете ја и исушете ја површината на ѕидот.2. Откинете го филмот.3. Залепете го морон на површината и оставете го да излечи 12 часа.4. Вметнете ја куката на Садот Соао во централната компонента на вшмукувачката чаша.Пакетот вклучува : 1x сапунско јадење Достапно За Божиќ. Како божиќен подарок за семејството и пријателите. Широк спектар на сценарија за примена. Изработени од еколошки материјали. Лесно ракување и висока издржливост.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата