.

.

Скокни МУВА Фузија Мозокот Закачки Едукативна Игра

Скокни МУВА Фузија Мозокот Закачки Едукативна Игра

DEN 211.68

Количината на стоката
Това е достапна

Скокни Мува Фузија Мозокот Закачки Едукативна Игра, Вештина Вежба Скок ФУЗИЈА Фузија Мува Мозокот Закачки Едукативна Игра Препорачана Возраст : 8 Години. Препорачана Возраст : 8 Години. Тема/Предмет : Учење. Учење На Вештини : Совпаѓање, Градење Зборови, Класификација, Меморија, Вежба За Вештини. Тема/Предмет : Учење. Учење На Вештини : Совпаѓање, Градење Зборови, Класификација, Меморија, Вежба За Вештини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата