.

.

Шик Дома Самсон 10-Парче Збрчкана Утешител Во Собата, Кралицата, Беж

Шик Дома Самсон 10-Парче Збрчкана Утешител Во Собата, Кралицата, Беж

DEN 1200.00

Количината на стоката
Това е достапна

Елегантни Разбушавени И Рушни Детали Го Дефинираат Овој Прекрасен Ансамбл. Рачно плисираната техника наликува на елеганцијата на свечената венчаница. Вклучени се супер меки листови од микрофибер поставени во координирачки тонови на бои за да се заврши комплетот. Вклучени се и украсени набраздени и плисирани украсни перници за да се создаде овој ансамбл за постелнина. Вклучува : 1 Утешител, 2 Шами, 3 Украсни Перници, 1 Вграден Чаршаф, 1 Рамен Чаршав, 2 Куќишта За Перници Стил : Гроздобер Модел : Набраздена Боја : беж Материјал/ткаенина детали : Микрофибер Пополнете Материјал : 100% Полиестер Пополнете Земја На Потекло : Кина Нега Инструкции : Машина перат Кралот Димензии : 1 Утешител : 104х90 инчи 2 Шами : 20х36 инчи 1 Декоративна Перница : 18х18 Инчи 2 Декоративни Перници : 12х18 Инчи 1 Вграден Лист : 78х80 Инчи +12 Длабок Џеб 1 Рамен Лист : 108х108 Инчи 2 Кутии За Перници : 21х37 Инчи Димензии На Кралицата : 1 Утешител : 90х90 Инчи 2 Шами : 20х26 Инчи 1 декоративна перница : 18х18 инчи 2 украсни перници : 12х18 инчи 1 вграден Лист : 60х80 Инчи +12 Длабок Џеб 1 Рамен Лист : 90х108 Инчи 2 Кутии За Перници : 21х27 Инчи Сликите Што Ги Прикажуваме Имаат Најточна Можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. ЛУКСУЗЕН СУПЕР МЕК КАДИФЕН МИКРОФИБЕР-утешителот е направен со врвен квалитет на памук-чувствувајте четкан микрофибер за неверојатна ноќ?спиење. НАДОЛУ АЛТЕРНАТИВНО ХИПОАЛЕРГИЧНО ПОЛНЕЊЕ-Секој утешител е полнет со хипоалергично синтетичко полнење, идеално за оние со алергии. СТИЛ и УДОБНОСТ - нашиот моден утешител поставува стил и функција на мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобна постелнина. ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН СО НАБРАЗДЕН ДИЗАЈН-венчаница инспирирани набраздени и груби детали со техника со рачно набори? Украсените деко перници го комплетираат изгледот. НАПРАВЕН СО ВАС на УМ-Секој сет е направен со строга контрола на квалитетот и вклучува утешител на кралицата, чаршафи, украсни перници и шамови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата