.

.

Еврографија: Загатка Семејство Фарма Калај

Еврографија: Загатка Семејство Фарма Калај

DEN 319.20

Количината на стоката
Това е достапна

Како главни структури на фармите, шталите предизвикуваат чувство на традиција и сигурност, блискост со земјата и заедницата со луѓето што ги изградиле. Дури и денес подигнувањето на руралната штала претставува силна слика за духот на заедницата. Исто како што многу земјоделци ги граделе своите амбари пред да ги изградат своите куќи, така и премногу фармерски семејства гледаат на своите стари амбари како врски со нивното минато. Старите амбари, исто така, честопати се знаменитости на заедницата и го прават минатото присутно. Таквите згради ги отелотворуваат етничките традиции и локалните обичаи; тие ги одразуваат променливите земјоделски практики и напредокот во градежната технологија. Во имагинацијата тие претставуваат цел начин на живот. Препорачана возраст : од 12 до 99 години. Димензии на кутијата : 25,4 х 13 х 17 см За Еврографијата : ЕВРОГРАФИЈАТА е светски лидер во Издаваштвото На Уметноста и создавачот на загатки. Нашата компанија е позната по својот широк избор на квалитетни производи и исклучителна услуга за клиенти. Основана во 1987 Година, Еврографијата значително порасна од своите почетоци како мал дистрибутер на постери до сегашната позиција како главен играч во издавачката индустрија и индустријата за играчки; добро признат Во Северна Америка и ширум светот. Нашата седиште и магацин лоцирани Во Монтреал, Канада е креативен центар на нашиот развој на производи, графички дизајн, продажба и тимови за услуги на клиентите. Ние сме приватна компанија која се гордее со личните односи што ги има со своите клиенти. Ние постојано се стремиме да создадеме линија на уметнички производи што ги поставува трендовите во индустријата, истовремено задоволувајќи ги потребите на нашите клиенти. Вработените од целиот свет обучуваат персонал ЗА ЕВРОГРАФИЈА; еклектична мешавина на талентирани поединци кои работат со заедничка цел да создадат уникатна колекција уметнички изданија отворени за нашата меѓународна клиентела на галерии, трговци на мало, рамки и музеи. Семејство Фарма Калај (Други).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата