.

.

Хидраулично Црево за сопирачки одговара изберете: 1995 - ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ, 1995-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400

Хидраулично Црево за сопирачки одговара изберете: 1995 - ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ, 1995-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400

DEN 1279.84

Количината на стоката
Това е достапна

Кочница Хидраулични Црево Сопирачка Хидраулични Црево Одговара Изберете : 1995-1999 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 1989,1991-1993,1995-2000 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1995-1999 ГМЦ ПРИГРАДСКИ 1990-1997,1999-2000 ГМЦ СИЕРА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата