.

.

Дорман Х Хидраулично Црево За Сопирачка На Совозачка Сопирачка За Специфични Модели На CADILLAC Chevrolet GMC

Дорман Х Хидраулично Црево За Сопирачка На Совозачка Сопирачка За Специфични Модели На CADILLAC Chevrolet GMC

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопувањето, функцијата и перформансите на оригиналното црево за сопирачките на одредени возила и позиции за да се обезбеди безбедна, долготрајна издржливост како дел од целосната поправка на сопирачките. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена-прецизно дизајнирана за да одговара на перформансите на оригиналното црево за сопирачките на одредени возила. Специфична позиција-произведена до прецизни мерења за да обезбеди точно вклопување и лесна инсталација. Обезбеден квалитет-материјали тестирани според строгите стандарди за безбедност и издржливост регулирани од владата. Издржлив дизајн-изработен СО ГУМА ЕПДМ и специјално обложени фитинзи отпорни на корозија. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 1988-1999 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1995-1999 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 1992-1999 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 1989-1999 ГМЦ СИЕРА 1999 ГМЦ ДЕНАЛИ 1992-1999 ГМЦ ПРИГРАДСКИ 1999-2000 КАДИЛАК ЕСКАЛАДА 2000 шевролет тахо 8 цил 5.7 Л 1992-1998 ГМЦ ЈУКОН 1992-1994 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 2000 ГМЦ ЈУКОН 8 ЦИЛ 5.7 Л 1988 ГМЦ ГМТ-400 И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата