.

.

RPGM- Регулатор на прозорецот за напојување WO Motor Fits Изберете: 2007- Chevrolet Silverado, 2007- GMC Sierra

RPGM- Регулатор на прозорецот за напојување WO Motor Fits Изберете: 2007- Chevrolet Silverado, 2007- GMC Sierra

DEN 517.76

Количината на стоката
Това е достапна

Собранието на регулаторот на прозорецот Аисин изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме регулатор на прозорецот за напојување на прозорецот за буквално секој автомобил на патот денес. Собранието на регулаторот на прозорецот AISIN се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. AISIN RPGM-032 регулатор на прозорецот за напојување WO/мотор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата