.

.

Платина Европска Удобност-одговара Прстен

Платина Европска Удобност-одговара Прстен

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Атрактивните Ситни Златари Платина 5,5 мм Европски Прстен за удобност. Овој стил е широк 5,50. Гаранција : - оваа ставка е покриена со. Оваа ексклузивна доживотна покриеност ја нудат Само Ситни Златари затоа, ве молиме купувајте со доверба, нашиот квалитет е загарантиран за живот! Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. Овој производ ќе испрати во рок од 8 дена(и) од времето на нарачката. Женски Возрасни Гарантира Автентични од финеџелер дизајнер линија. Метал : Платина. Финеџелерс Доживотна Гаранција Производ. Кутија За Накит од висока Класа и Пакување Подароци. Димензии : Ширина : 5.50. Ширина : 5.50. Женски. Возрасни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата