.

.

кеусн титаниум челик змеј прстен со сребрен златен змеј нерѓосувачки челик прстен в

кеусн титаниум челик змеј прстен со сребрен златен змеј нерѓосувачки челик прстен в

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Прстен Од Змеј Од Титаниум Челик Со Сребрен Златен Змеј Прстен Од Нерѓосувачки Челик Опис : Висококвалитетен вметнат со извонредна изработка.Тип : Рингокација : Секојдневен Живот, Свадба, Свршувачка, Забава, Годишнина Карактеристики : Сјаен, Луксузен Накит, Подарок За Денот На Вљубените100% нов и квалитетен.Материјал : Нерѓосувачки Челик Тежина : околу 8gpackage вклучени : 1x ПРСТЕН KEUSN Титаниум Челик Змеј Прстен Со Сребро Златен Змеј Нерѓосувачки Челик Прстен W.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата