.

.

Гудјер В-Појас, 28 32 широк, 39 Должина

Гудјер В-Појас, 28 32 широк, 39 Должина

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Goodyear Појаси има развиено V-појаси кои ги исполнуваат или надминуваат барањата ЗА OE, обезбедувајќи долг век на траење на ременот и тивко работење. Вратете ја ефикасноста на системот за погон на ременот со инсталирање на нов Појас За Добра Година. Ги исполнува Или Надминува Оем Спецификациите. Долготрајно Гумено Соединение ЕПДМ. Радијален дизајн на Запчаници за елиминирање на стресните кревачи што можат да предизвикаат пукање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата