.

.

Хидрауличното Црево На Сопирачките Одговара На Шевролет Корвета

Хидрауличното Црево На Сопирачките Одговара На Шевролет Корвета

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Кочница Хидраулично Црево Сопирачка Хидраулично Црево Дополнителни Карактеристики Боја : Црно Црево. Одговара Изберете : 1966-1982 ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА 1966-1967 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 1967 ПОНТИЈАК ГТО 1967-1969 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 1966-1967 ШЕВРОЛЕТ ШЕВЕЛ 1967 ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС ВРХОВЕН 1966-1967 ШЕВРОЛЕТ ЕЛ КАМИНО 1966-1967 понтијак ЛЕМАНС 1966-1967 ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС 1966-1967 БУИК СКИЛАРК 1966-1967 ПОНТИЈАК ТЕМПЕСТ 1966 ПОНТИЈАК 2 + 2 1966-1968 ПОНТИЈАК БОНЕВИЛ 1966.1967 ПОНТИЈАК КАТАЛИНА 1968 ПОНТИЈАК КАТАЛИНА ИЗВРШЕН ДИРЕКТОР 1967-1970 ШЕВРОЛЕТ КАПРИС 1967-1970 ШЕВРОЛЕТ БЕЛАИР 1966-1967 БЈУИК СПЕЦИЈАЛНА 1967,1969-1970 ШЕВРОЛЕТ БИСКЕЈН 1966 БУИК ГРАНД СПОРТ 1967 ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС ВИСТА И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата