.

.

Смрзнатини Фб Радијатор Одговара изберете: 1968-ПЛИМУТ САТЕЛИТ, 1967-ДОЏ КОРОНЕТ

Смрзнатини Фб Радијатор Одговара изберете: 1968-ПЛИМУТ САТЕЛИТ, 1967-ДОЏ КОРОНЕТ

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Уличните автомобили и камиони со високи Коњски Сили можат да бидат предизвик да се одржуваат ладни. Правилниот систем за ладење започнува со десниот радијатор. Алуминиумските Радијатори се ладат поефикасно и тежат помалку од постарите месинг единици во стилот НА ОЕМ. Изберете од различни популарни апликации специфични фитинзи. Холи е горда што ја воведе својата најнова понуда – Производи за Ладење Со Перформанси На Смрзнатини. Нашата Линија На Перформанси Алуминиумски Радијатори ќе биде достапна во големини од 2, 3 и 4 реда, како и обемна понуда на апликации за специфични платформи за Размена на Лс. Кога станува збор за одржување на вашето возење кул, Направете Го Тоа Смрзнатини!Повеќе Перки за Ладење На Инч за Поефикасно Ладењеприлагодени Смрзнатини Со Високи Перформанси 16 фунти. Радијатор Капбиле Алуминиумски Филер Врат И Оем Месинг Петкокполиран Врв И Резервоари За Сопствен Изглед На Шоуто СМРЗНАТИНИ СТИПСА РАДТР 3-РЕД 66/69 V8 DODGE/Plymoairfraint Квалитет На Алуминиумско Јадро/Фитинзи/Резервоари Стилот На Проток Е Надолу Апликации За Поддршка На Проток3-Ред w/450-750 Коњски Сили 100 Проценти Тиг Заварени шевови1 Година Ограничена Гаранција Смрзнатини Фб142 Радијатор Дополнителни Карактеристики Материјал : Алуминиум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата