.

.

Патека На природата Органска, Инстант Овесна Каша, Оригинална, 1. Оз, Пакети

Патека На природата Органска, Инстант Овесна Каша, Оригинална, 1. Оз, Пакети

DEN 138.88

Количината на стоката
Това е достапна

Срдечна, органска мешавина од цело зрно валани овес-сето тоа во погодни индивидуални пакети.Патеката На Природата Оригиналните пакети со овесна каша со една порција го олеснуваат појадокот кога сте во движење - додадете топла вода и промешајте за брз овес. Нашата разноврсна мешавина е одлична и за овес преку ноќ и вашиот избор на мешавини! Направено со едноставни, вегански, органски и не-гмо состојки, Оригиналната Инстант Овесна Каша На Природата е преполна со цели зрна за појадок или ужина богата со влакна и протеини. Пакети со микробранова каша со една порција. Направено со органски овес од цели зрна. 50 грама цели зрна, 8 грама протеини и 6 грама влакна по порција. Вегански, УСДА Сертифициран Органски И Не-Гмо Проект Потврден. Лесен појадок или ужина во движење. Одозгора ставете ги омилените додатоци од овесна каша или уживајте сами. Идеален за брз овес или овес преку ноќ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата