.

.

Фарфи Лен Божиќ Дедо Мраз Дизајн Домашна Кујна Готвење Декоративни Престилка Партија Реквизити

Фарфи Лен Божиќ Дедо Мраз Дизајн Домашна Кујна Готвење Декоративни Престилка Партија Реквизити

DEN 131.36

Количината на стоката
Това е достапна

Спецификации : . Оваа престилка е изработена од висококвалитетен материјал, кој е избришлив и издржлив за употреба. Дизајнот на ременот може да ги задоволи потребите на повеќето луѓе, а големината може да се прилагоди според вашите потреби. Има посебен дизајн На Божиќна шема, вклучувајќи Дедо Мраз, подароци, венци, елен, Божиќен шок, па изгледа многу празнично и пријатно. Оваа престилка можете да ја носите кога готвите, печете и чистите дома. Име На Предметот : Престилка. Материјал : Памучна Постелнина. Карактеристики : Избришани, Божиќен Дизајн, Реквизити За Забави, Домашно Снабдување. Големина : 68см х 55см/26.77 "х 21.65" (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Престилка Оваа престилка е изработена од висококвалитетен материјал, кој е избришлив и издржлив за употреба. Дизајнот на ременот може да ги задоволи потребите на повеќето луѓе, а големината може да се прилагоди според вашите потреби. Има посебен дизајн На Божиќна шема, вклучувајќи Дедо Мраз, подароци, венци, елен, Божиќен шок, па изгледа многу празнично и пријатно. Оваа престилка можете да ја носите кога готвите, печете и чистите дома.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата