.

.

Каролини Богатства SS1034APRON Хавански Престилка, Големи, разнобојни

Каролини Богатства SS1034APRON Хавански Престилка, Големи, разнобојни

DEN 319.36

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства SS1034 APRON Хавански Престилка, Голем, повеќебоен Престилка кој раса специфични Хавански уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Кујна Престилка или Скара Престилка. Оваа престилка Е престилка Во Стилот На Лигавче прави одлична престилка за печење, престилка за уметник, престилки на серверот, престилка за градинарство или престилка за чешлање кучиња. Обоен со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници и мери приближно 27"W x 31"H. Изработен од 100% Ултра Откачен Полиестер со ремени за бела вратоврска. За сите вас кујна престилка жени и кујна престилка мажи ова е производ за вас. Лесен и се пере во обична машина за перење. Полиестерскиот материјал брзо се суши и го намалува боењето и уметничкото дело прави симпатичен арпон за готвење. Оваа Престилка е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Престилка. Лигавче Стил. 27"Х х 31" В.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата