.

.

Фабиурт Женски Градник Женско Двојно Копче Доење Соберете Анти Доделување Постпартална Долна Облека За Доење Женски Челичен Прстен Памучен Градник, Небесно Сино

Фабиурт Женски Градник Женско Двојно Копче Доење Соберете Анти Доделување Постпартална Долна Облека За Доење Женски Челичен

DEN 720.00

Количината на стоката
Това е достапна

Фабиурт Женски Градник Женско Доење Со Двојно Копче Соберете Долна Облека За Доење Против Доделување По Породувањето Женски Челичен Прстен Памучен Градник, Доење Со Двојно Копче На Небото, Соберете Памучен Градник Против Доделување Постпартално Доење. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 100гр. големина На Пакетот : 20х10х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Пакет градници Со Градник Тенки Градници За Жени Женски Памучен Спортски Градник Градник Со Низок Грб За Жени Градник За Жени Со Потпорни Влошки За Спортски Градници Спортски Градник За Жени Спортски Градници За Трчање Градници за Безжична Поддршка за Жени 36с Градници За Склекови За Жени Женски Градници Безжичен Обложен Женски Градник Плус Големина Спортски Градник за Женска табела : . Големина : 34 Под Биста : 73-77см/28,74-30,31"Големина : 36 Под Биста : 78-82см/30,71-32,28"Големина : 38 Под Биста : 83-87см/32,68-34,25"Големина : 40 Под Биста : 88-92см/34,65-36,22"Големина : 42 Под Биста : 93-97см/36.61-38.19"клучни зборови : спортски градници со висока поддршка за жени Женски Градници Удобни Пакувања Женски спортски градник пакет трчање спортски градници жени склекови градник за вежбање за Жени Женски Удобни Градници женски градници без прерамки женски градници за склекови спортски градници за Жени Се Фокусира На Совршена Долна облека за вас, не само неповторливо секси. Овој производ е направен со мазен и еластичен материјал за удобно и издржливо носење. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината и екранот. Фала.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата