.

.

Овошје На Разбој Женски Резервоар Стил Памучен Спортски Градник, 3-Пакет, Стил-9012

Овошје На Разбој Женски Резервоар Стил Памучен Спортски Градник, 3-Пакет, Стил-9012

DEN 159.68

Количината на стоката
Това е достапна

Плодот На Спортскиот Градник Во Стилот На Резервоарот На Жената Разбој е паметен додаток на нечија гардероба. Без разлика дали го носите за одмор или за теретана, овој мек памучен спортски градник ве одржува поддржан додека одржувате мазен изглед. Целосно без метал и изработен од 95% памук и 5% плетен ликра спандекс. Активниот животен стил бара бренд кој може да даде поддршка и удобност. Плодот на Разбојот е лидер во прифатлива долна облека повеќе од 160 години. Нашата Безусловна Гаранција осигурува дека ќе го добиете најдобриот производ секој пат или вашите пари назад. Затоа трчајте, скокајте, возете велосипед или спринт среќни со Плодот на Разбојот. Лесен и удобен, Плодот На Женскиот Резервоар Во Стилот На Разбој Памучните Спортски Градници вклучуваат 3 памучни пуловер спортски градници совршени за одмор или за теретана. Меки и растегливи, овие памучни спортски градници со целосна покриеност имаат конструкција од 2 слоја што удобно ве гушка и поддржува додека нудите скромност без облога. Овие градници без жица обезбедуваат природно обликување и поддршка без непријатност од долната жица. Дизајнот на градник со широк ремен ве поддржува во текот на денот или за време на вежбање без копање или стискање. Деколте топки во предниот дел на градникот. Лажичка или тркач во зависност од бојата. Крајната удобност градници, ние сме размислувале за се, вклучувајќи ознака слободен и хардвер-бесплатен дизајн. Без чешање ознаки или метални слајдови на овие градници. 95% памук, 5% лирка спандекс. Нашата Безусловна Гаранција гарантира дека ќе го добиете најдобриот производ секој пат или вашите пари назад. Затоа трчајте, скокајте, возете велосипед или спринт среќни со Плодот на Разбојот. Достапни се дополнителни бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата