.

.

Калсунбаби Семејство Божиќ Пјс Појавување Сетови Боја Појавување Класичен Стил Дрво Печатење Облека

Калсунбаби Семејство Божиќ Пјс Појавување Сетови Боја Појавување Класичен Стил Дрво Печатење Облека

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Божиќни пижами со Принт На Дрво, Класична Облека што Одговара На Бојата. Атрибут На Производот. Материјал : Мешавина Од Памук. Тип : Облека. Стил : Едноставен. Боја : Бела. Големина : . Тато : С, М, Л, ХЛ,ХХЛ, ХХХЛ. Мамо : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ, ХХХЛ. Деца : 2-3 Години, 3-4 Години, 4-5 Години, 5-6 Години, 6-7 Години,7-8 Години,8-9 Години,9-10 Години, 10-11 Години. Бебе : 3-6 Месеци, 6-9 Месеци,12-18 Месеци, 18-24 Месеци. Куче : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Пакет : . 1*Блузи+1*Панталони. ИЛИ. 1*Ромпер. 1*Куче Триаголник Шамија. Топло Потсетување. 1. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см. 2. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја понудиме нашата најдобра услуга. Материјал-Божиќните Пижами се изработени од ткаенина од памучна мешавина, без пилинг, не избледуваат, дишат, меки и удобни за носење дома. Целото семејство-нудиме соодветни семејни пижами во различни големини за секој член на семејството.​​​ Комплети за пижами за мајки, татковци, деца, бебиња и кучиња од сите возрасти. Божиќна шема-печатените панталони за истегнување инспирирани Од Новогодишна елка го подобруваат божиќното расположение. Бидете сигурни да влезете Во Божиќниот дух бидејќи секој член на семејството ги носи овие слатки семејни пижами заедно. Специјално дизајниран-Принт На Новогодишна елка, класичен врат на екипажот, редовно вклопување, секојдневно вклопување што може да се носи со сите членови на семејството. Божиќ семејство појавување пижами фото реквизити. Различни прилики - Семејните Соодветни Пижами се совршен подарок за семеен Божиќ, секојдневни излегувања, училиште, прослави, клубови насекаде.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата