.

.

Стетсон Спирит Келн Спреј За Мажи, 1. фл оз

Стетсон Спирит Келн Спреј За Мажи, 1. фл оз

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Стетсон Дух Келн Спреј За Мажи, 1.7 мл ЛЕГЕНДАРНИОТ ДУХ. Инспирацијата на современиот човек. Стетсон Спирит Келн ви овозможува да ја прифатите вашата моќ, вашите амбиции, чувството за стил и љубовта кон авантурата. Инспириран од југозападни грмотевици и нови хоризонти. Со брзи шумски скокања и непозната територија. Инспириран од духот на авантурата. Стетсон Спирит 1.7 Оз Келн е модерно продолжение на легендарното Име Стетсон, со ноти на Бергамот, Клери Мудрец, Кожна Спогодба, Топол Килибар, Сандалово Дрво и Мошус. Стетсон Духот е за легендарниот дух. Стетсон Дух 1.7 оз келн ја отелотворува возбудата на брзината, елегантен стил, чувство на бесконечност, чиста доверба, урбанизмот ги исполнува западните. Мирис карактеристики белешки На Бергамот, Клари Мудрец, Кожа Спогодба, Топол Килибар, Сандалово Дрво и мк. Елегантен, авантуристички, модерен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата