.

.

vbnergoie Женски Обичен Цврст Фустан Копче V Вратот Долг Ракав Лабава Долг Фустан Месечината Црвен Фустан Длабоко V Вратот Фустан

vbnergoie Женски Обичен Цврст Фустан Копче V Вратот Долг Ракав Лабава Долг Фустан Месечината Црвен Фустан Длабоко V Вратот Фустан

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 98см/38,58" Рамо : 35см/13,78" Ракав : 57см/22,44" Должина : 121см/47,64" Големина : М САД : 9 ЕУ : 39 БИСТА : 102см/40,16" Рамо : 36см/14,17" Ракав : 58см/22,83" Должина : 122см/48.03" големина : л сад : 10 еу : 40 Биста : 106см/41.73" Рамо : 37см/14.57" ракав : 59см/23.23" Должина : 123СМ/48.43" големина : xl сад : 12 еу : 42 биста : 110см/43.31" Рамо : 38см/14.96" ракав : 60см/23.62" Должина : 124см/48.82" Големина : ххл сад : 13 еу : 43 биста : 114см/44.88" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 61СМ/24.02" должина : 125см/49.21" женски обичен цврст фустан копче v Вратот Долг ракав лабав долг фустан можеме да гарантираме дека целокупниот стил Прикажан НА ФОТОГРАФИЈАТА е точен, Но Може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Специфики на предметот : Сезона : Пролет/Fall Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : должина На Облека со Копчиња : должина На Долги Ракави : Долга Јака : В Тип На Шема На вратот : Цврст Стил : Дневна/Секојдневна Силуета : Лабава Што добивате : 1 Х Карактеристика На Облекување : Л Специјален цврст фустан со единечни гради. л изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. л В вратот, долг ракав, лабава. Л Погоден за секојдневно/секојдневно носење. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Големина САД ЕУ Биста Рамо Ракав Должина S 8 38 98cm/38.58" 35cm/13.78" 57cm/22.44" 121cm/47.64" Големина : S САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 98cm/38.58" Рамо : 35cm/13.78" Ракав : 57cm/22.44" Должина : 121cm/47.64" ПОЛ : Жени Алин Краток Фустан Обичен Фустан за жени обична пролет. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Миди Фустан со висок Врат со Деколте. Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Злобен Фустан Обични Фустани За Жени За Fall. л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Фустани За Жени Чипка Пролет Фустани За Жени Повик Должина На Коленото. л Специјален цврст фустан со единечни гради. Беж Фустан Плус Големина Бел Сарафан.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата