.

.

А2з Деца Бодикон Обичен Миди Фустан Партија Костим Обичен Фустан Деца Девојки

А2з Деца Бодикон Обичен Миди Фустан Партија Костим Обичен Фустан Деца Девојки

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

ОБЛЕЧЕТЕ СЕ ЗА ДА ИМПРЕСИОНИРАТЕ : погледнете го овој прекрасен фустан за забави, Вашето дете ќе заземе централно место во секоја пригода со овој прекрасен фустан! Погодно е да се комбинира со речиси секој стил на чевли и јакна за да се комплетира секој изглед, а неговиот супер удобен за носење благодарение на квалитетниот материјал.Висококвалитетен Миди Фустан : Изработен од висококвалитетен мек материјал за флексибилно вклопување.ЛОКАЛЕН И НАЈШИРОК ИЗБОР : А2З има некои од најголемите асортиман на фустани на пазарот. Едноставно посетете ја нашата продавница за да го видите нашиот целосен опсег. Сите наши акции се со седиште ВО ВЕЛИКА британија, а ние имаме за цел да испратиме истиот ден или следниот ден.ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Барате подарок за вашите најблиски? Овие Миди Фустани би направиле совршен подарок за девојчиња од 5 години наваму.ПРОВЕРЕТЕ : А2З ја нуди најголемата колекција на мода за целото семејство, едноставно кликнете на нашата продавница за да го видите целиот опсег. А2з 4 Деца Бодикон Обичен Миди Фустан Партија Костим Секојдневен Фустан Деца Девојки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата